sobota 16. ledna 2016

První setkání komunity GEG SUŠICE

V sobotu 9. ledna proběhlo první setkání nově vzniklé komunity GEG SUŠICE. Sešli jsme se společně v kavárně Thecoffeehouse, abychom se vzájemně poznali a prodiskutovali, co společnými silami můžeme dokázat.

Bylo nás osm. Osm nadšenců, každý se znalostmi oboru, kterému se věnuje. Někdo z nás se věnuje robotice, jiný zase jaderné fyzice a matematice, další marketingu, někteří z nás učí, některé zajímá bezpečnost na internetu. To vše jsme se o sobě dozvěděli. Co nás ale spojuje, je využívání Google aplikací a moderní technologie v našich životech. Rozhodli jsme se proto, že bychom rádi své znalosti i své kontakty využili ku prospěchu Vás, našich budoucích posluchačů.

Máme krásný cíl: Budeme do Sušice přinášet nová a zajímavá témata z oblastí vědy, vzdělávání, techniky a možná i dalších oblastí, o kterých ještě netušíme.

Jak řekla ta, která nás dala dohromady: Mně by se strašně líbilo, kdyby si lidi takhle odpoledne řekli: 
- Co budeme dělat? -
- No, dnes je přeci ta přednáška GEG SUŠICE. -
- Super, tak jdeme! -  
A abychom dostáli svému slovu, přichystali jsme pro vás historicky první přednášku GEG SUŠICE. Na jaké téma bude a kdo se s Vámi setká? To se dozvíte velmi brzy v Sušických novinách.

Žádné komentáře:

Okomentovat